Cena do negocjacji
Kontakt 713118924
Autor
0.00 ( 0 głosów )
Dodane 2019-05-08 06:49:45
Lokalizacja

Lokalizacja

Wrocław, dolnośląskie
Gagarina 66/2, 54-620
Współrzędne geograficzne: (51.0961563, 16.9353358)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Usługi prawne Wrocław - Adwokat - Radca Prawny - Prawnik

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 314
Wyświetlony: 238
Wygasa: 2020-11-09 10:04:28
W kategoriach: Prawo
0.00 ( 0 głosów )

Opis


USŁUGI PRAWNE
 Kancelaria Prawna W.S.I. Polska świadczy wszechstronną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców jak i klientów instytucjonalnych.
Współpracujemy z prawnikami i kancelariami z innych miast Polski, a także poza granicami kraju, Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc w każdym miejscu w kraju, a także w Europie. Siedziba kancelarii znajduje się we Wrocławiu.
Ofertowana przez naszą kancelarię pomoc opiera się na poradach prawnych, sporządzaniu projektów umów i innych aktów prawnych, sporządzaniu opinii prawnych jak również w występowaniu przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania oraz urzędami państwowymi. Reprezentujemy naszych Klientów w procesach negocjacyjnych.
RZETELNA KANCELARIA PRAWNA Z WROCŁAWIA
Z usług naszej kancelarii korzysta dziesiątki firm jak i osób prywatnych z Wrocławia jak i całej Polski. Pełne zaangażowanie naszego zespołu i stałe podnoszenie kompetencji pomaga rozwiązywać problemy biznesowe jak i prywatne.
PRAWO CYWILNE
Nasza kancelaria świadczy usługi z szeroko pojętego prawa cywilnego w tej dziedzinie pomagamy rozwiązać wiele problemów prawnych, obejmujących m.in. kwestie prawa rzeczowego, zobowiązań, ochrony własności czy odzyskania wysokiego odszkodowania. Zagadnienia prawa cywilnego dotykają codziennie każdego z nas.
OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORSTW
Nasza kancelaria pomoże rozwiązać Państwa problemy. Obsługę prawną przedsiębiorstw oprzemy na  profesjonalnej i rzetelnej wiedzy naszego zespołu. Oferujemy porady prawe, stworzymy i przeanalizujemy umowy cywilno prawne. W Państwa imieniu przeprowadzimy negocjacje w celu zażegnania sporu jak również staniemy się Państwa pełnomocnikiem w procesach sądowych.
PRAWO RODZINNE
Gdy do głosu dochodzą emocje, wtedy warto zaufać profesjonalistom. Dobry adwokat pomoże zrozumieć prawo rodzinne. Świadczymy profesjonalną pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, gwarantując wysoką jakość usług i życzliwe, pełne zrozumienia podejście. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i zapewniamy pełną dyskrecję.
Rozwody we Wrocławiu i separację a także sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego, takie jak alimenty czy podział majątku, , ustalenie sposobu kontaktowania z dziećmi czy sprawowania władzy rodzicielskiej są jednym z filarów naszej praktyki.
Skutecznie kierujemy działania komornicze w celu odzyskania alimentów w kraju jak i zagranicą. Sprawy o egzekucję alimentów nie należą do najłatwiejszych z uwagi na częste przypadki ukrywania majątku przez dłużników, którzy częstokroć również zatajają otrzymywane dochody. Nasi negocjatorzy dysponują odpowiednimi narzędziami, aby zmobilizować dłużnika do zmiany swoich priorytetów płatniczych
WINDYKACJA NALEŻNOŚCI W KRAJU I ZAGRANICĄ
Specjalizujemy się m.in. w dochodzeniu należności na terenie Polski oraz za granicą, w większości krajów europejskich. W powyższym zakresie współpracujemy z zagranicznymi kancelariami prawnymi oraz komorniczymi. W powyższym zakresie oferujemy kompleksowe postępowanie windykacyjne, od etapu polubownego w czym negocjacje z dłużnikiem, zweryfikujemy sytuację finansową dłużnika, uzyskamy prawomocne orzeczenia tj. wyroki, nakazy zapłaty czy też europejskie nakazy zapłaty i europejskie tytuły egzekucyjne skuteczne w windykacji zagranicą. Będziemy reprezentować Państwa i prowadzić skuteczny nadzór w postępowaniach egzekucyjnych na rynku krajowym i zagranicznym,
PRAWO KARNE WE WROCŁAWIU
Skuteczna obrona praw osoby zatrzymanej w postępowaniu karnym i efektywne zabezpieczenie jej interesów możliwe jest przede wszystkim dzięki dyspozycyjności i szybkości działania jego obrońcy. W sprawach karnych niezbędne jest zabezpieczenie i pozyskanie dowodów natychmiast po zaistnieniu zdarzenia. Nasz zespół reprezentację klientów na wszystkich etapach postępowania karnego - przygotowawczym, sądowym we wszystkich instancjach oraz postępowaniu wykonawczym. Podejmujemy się również obrony praw osób pokrzywdzonych i występujących w charakterze oskarżycieli posiłkowych.
OBRÓT WIERZYTELNOŚCIAMI
Szybkie upłynnienie (spieniężenie) swoich należności i pozyskanie środków obrotowych na bieżącą działalność umożliwi rozważenie możliwości sprzedaży wierzytelności. Nasza kancelaria proponuje skup wierzytelności czy też obrót długami poprzez giełdę wierzytelności, ogólnodostępną bez ograniczeń dla wszystkich użytkowników internetu.
ODSZKODOWANIA
Każdy, kto poniósł szkodę, czyli uszczerbek majątkowy w dobrach prawnie chronionych, jest uprawniony do dochodzenia odpowiedzialności względem osoby winnej jej wystąpienia. Nasza kancelaria potrafi zapewnić pełną rekompensatę za doznane krzywdy w czym cierpienia psychiczne poszkodowanego czy też osób bliskich tj. szkody moralnej wówczas uzyskamy odpowiednie zadośćuczynienie.
PRAWO ADMINISTRACYJNE
Nasi prawnicy świadczą usługi reprezentacji przed urzędami, samorządowym kolegium odwoławczym, wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Z naszymi prawnikami nie jesteś przegrany z wszechogarniającą władczością organów państwowych.
 

Ocena

Kontakt z użytkownikiem
Zgodność z opisem

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić

Pozostałe ogłoszenia użytkownika