Cena do negocjacji
Kontakt Marcin Kokot, 786-816-696
Dodane 2020-01-21 12:16:16
Autor
0.00 ( 0 głosów )
Lokalizacja

Lokalizacja

Chorzów, śląskie
Katowicka 115c, 41-500
Współrzędne geograficzne: (50.3006771, 18.9521841)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Ogrodzenia, barierki koncertowe, sceniczne, MOJO, ażurowe, lekkie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2996
Wyświetlony: 42
Wygasa: 2020-03-21 12:16:00
W kategoriach: Organizacja imprez
0.00 ( 0 głosów )

Opis

Jako firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w ochronie imprez oferujemy Państwu kompleksową usługę na terenie całego kraju, począwszy od dokumentacji, poprzez planowanie a na końcu realizację imprezy pod kątem infrastruktury ogrodzeniowej, ochrony fizycznej, technicznej, zabezpieczenia p.poż, zabezpieczenia medycznego, infrastruktury sanitarnej i wielu innych. Zajmujemy się oczywiście transportem oferowanych przez nas produktów oraz ich montażem.

 

Posiadamy największą ilość ogrodzeń własnych a dzięki wielu partnerom na terenie całego kraju jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość ogrodzeń i innych oferowanych produktów w dowolne miejsce kraju i nie tylko.

 

W swojej ofercie posiadamy:

 

Ogrodzenia koncertowe, barierki sceniczne MOJO

– aluminiowe, niezwykle estetyczne, zapewniające doskonałą kontrolę nad napierającym tłumem jednocześnie nie powodując niepożądanych odbić dźwięku.

 

Tunele wejściowe 

– te aluminiowe, niezwykle estetyczne przejścia dla tłumu, to nieodzowny element skutecznej kontroli tłumu przez pracowników ochrony podczas wejścia na imprezę czy do stref szczególnych takich jak „golden circle”. 

 

Barierki ochronne wygrodzeniowe lekkie

 – niezwykle proste a jednocześnie niebywale skuteczne w zastosowaniu barierki przestawne, których zadaniem jest min. wydzielanie szlaków komunikacyjnych, oddzielenie tłumu od stref i elementów niepożądanych a także zabezpieczenie miejsc o mniejszym naporze.

 

Ogrodzenia tymczasowe ażurowe

 – to niezwykle popularne, dzięki swojej uniwersalności ogrodzenia ma szeroki zakres zastosowań. Oprócz tak oczywistego wykorzystania do wygradzania terenów budów, znakomicie sprawdza się również podczas imprez masowych.

 

Słupki Tensa, kordony 

– oferujemy wynajem słupków typu Tensa czy kordon do wygradzania stref, w których wygląd jest ważniejszy niż możliwości zaporowe. Słupki te są stosowane do wygradzania stref VIP, zamykania przejść, na stoiskach wystawowych, a także na koncertach siedzących.

 

Banda boiskowa wygrodzeniowo-reklamowa

– to aluminiowe barierki reklamowe są tak skonstruowane aby nie tylko zapewniać doskonałą organizację imprez masowych jak również służą do zawieszania różnego rodzaju reklam zarówno pod wymiar na sztywnym podkładzie, jak również popularnych i łatwych w montażu banerów tworząc idealną alternatywę dla patronatów danej imprezy. 

 

Jako uzupełnienie naszej oferty proponujemy Państwu również:

 

Najazdy kablowe

 – najazdy kablowych zarówno wąskie 3 kanałowych o wymiarze pojedynczego kanału 35x30mm jak również szerokie 5-kanałowych o wymiarze pojedynczego kanału 35x40mm, a na specjalne zamówienie również inne, w zależności od Państwa Potrzeb. 

 

Sprzęt gaśniczy i P.poż. 

– nasza firma świadczy również usługi dostarczenia sprzętu gaśniczego. W swojej ofercie posiadamy zarówno gaśnice proszkowe ABC, śniegowe BC, koce gaśnicze czy nawet agregaty gaśnicze co2 30kg

 

Pojemniki na odpady, kosze 120l, kontenery na odpady

– wynajem koszów na odpady o pojemności 120l oraz kontenery zbiorcze z wywozem, których odpowiednia ilość na imprezach plenerowych zapewnia łatwiejsze zapanowanie nad czystością. Oferujemy również usługi sprzątania na imprezach.

 

Toalety, kontenery sanitarne, biurowe i inne 

– oferujemy usługę dostarczenia na imprezy toalet przenośnych oraz kontenerów w pełnym zakresie dostępności rynku.

 

Jesteśmy profesjonalistami, działamy na rynku wiele lat, zaufało nam już wielu klientów min. Live Nation, Metalmind, Walk, Live oraz wielu innych mniejszych i większych organizatorów.

 

W swoim portfolio posiadamy realizację takich imprez jak:

Sylwester Zakopane, Sylwester na Stadionie Śląskim, Eurowizja Junior w Gliwicach, Szczyt NATO w Warszawie w 2016r, Verva Street Racing, Męskie Granie Orkiestra, Intel Extreme Masters, Konkurs Lotów Red Bulla, Profi Auto Show, Mayday, Off Festwial, Tauron Nowa Muzyka Festiwal, Beerfest, Światowe Dni Młodzieży, koncerty światowych gwiazd: Pink Floyd, Mettallica, Rihanna, Hans Zimmer, Deep Purple oraz setki innych wydarzeń.

Ocena

Kontakt z użytkownikiem
Zgodność z opisem

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić

Pozostałe ogłoszenia użytkownika