Cena: 33,00 PLN
Kontakt maria.bucardi@gmail.com
Autor
0.00 ( 0 głosów )
Dodane 2020-10-08 11:39:57
Lokalizacja

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
Współrzędne geograficzne: (50.9398768, 21.38743)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Jak odzyskać radość życia? | Medytacja|Webinar Online

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4252
Wyświetlony: 20
Wygasa: 2020-11-07 11:39:57
W kategoriach: Kursy/Szkolenia
0.00 ( 0 głosów )

Opis

Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie kim jesteś?

Na tym spotkaniu otrzymasz klucz do radości życia, poznania kim naprawdę jesteś, skąd pochodzisz, dokąd zmierzasz, jaką wiedzę nosisz w sobie, dlaczego jesteś tutaj na Ziemi w tym momencie, jakie posiadasz talenty, umiejętności i jak możesz je wykorzystać do spełnionego i szczęśliwego życia!

Spotkanie on-line dostępne 24 h na dobę!

Dodatkowo- Medytacja spotkania z wielorybem, w pełni bezpieczna także dla dzieci.  

Czas trwania naszego spotkania to: 46:46, czyli prawie godzinę.  

 skopiuj link do swojej przęglądarki aby dowiedzieć się więcej  : https://mariabucardi.pl/pl/p/128.-Czy-jestes-szczesliwa-szczesliwy-i-wiesz-w-pelni-kim-jestes-Tu-otrzymasz-klucz-do-radosci-zycia%2C-poznania-siebie%2C-skad-pochodzisz%2C-dokad-zmierzasz%2C-jaka-wiedze-nosisz-w-sobie%2C-dlaczego-jestes-tutaj-na-Ziemi.-Medytacja-z-Zwierze-Mocy-Wieloryb./636

Co zyskujesz dodatkowo : OCZYSZCZENIE z negatywnych energii. PODWYŻSZENIE Twojej wibracji. Aktywacja POZYTYWNYCH energii.PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa. WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

 

Czas trwania 47:05 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

Ocena

Kontakt z użytkownikiem
Zgodność z opisem

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić

Pozostałe ogłoszenia użytkownika