Cena: 50,00 PLN Cena do negocjacji
Kontakt Wojciech Firla
tel. 601 097 401
firbau@o2.pl
biuro@firbau.eu
www.firbau.pl
www.izolab.pl
www.hydroksyl.pl
Autor
0.00 ( 0 głosów )
Dodane 2019-11-15 13:22:52
Lokalizacja

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice, śląskie
Współrzędne geograficzne: (49.9112146, 19.007564)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Pochłaniacz Wilgoci Wynajem Osuszaczy Osuszanie pod posadzkowe

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2665
Wyświetlony: 177
Wygasa: 2020-11-14 09:49:11
W kategoriach: Budowlane
0.00 ( 0 głosów )

Opis

Firma Firbau specjalizuje się w osuszaniu zalanych awaryjnie piwnic, garaży, domów, mieszkań, hal i budynków użyteczności publicznej. Nasze pochłaniacze wilgoci doskonale radzą sobie z zalanymi ścianami, podmokniętymi fundamentami, mokrymi murami i posadzkami. Nasza oferta zaczyna się od propozycji profesjonalnego pomiaru wilgotności, oględzin przy użyciu kamery termowizyjnej oraz oszacowaniu czasu walki z korozją ścian, osuszaniem posadzki czy pochłanianiem wilgoci ze ścian. Kolejnym punktem osuszenia pomieszczenia jest ustawienie odpowiedniej mocy i wydajności urządzeń osuszających – pochłaniaczy wilgoci, które usuną zawilgocenie z posadzki, fundamentu, muru, ściany.

Po dokładnym osuszeniu i skontrolowaniu profesjonalnym urządzeniem poziomu wilgotności w posadzce, fundamencie, murze czy ścianie, konieczne są czynności zapobiegające rozprzestrzenianiu się pleśni i grzybów. Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem ozonującym lub hydroksylującym.

Nasze usługi polecamy też w przypadku właścicieli nieruchomości objętych ubezpieczeniem budynku od zdarzeń nagłych, oferujemy pełny zakres pomocy odzyskania należności za osuszanie pomieszczeń, wystawiając kosztorys i fakturę vat.

Zapraszamy do kontaktu:

601 097 401

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.firbau.pl

www.hydroksyl.pl

Ocena

Kontakt z użytkownikiem
Zgodność z opisem

Oceny użytkowników

Zaloguj się aby ocenić

Pozostałe ogłoszenia użytkownika